ADRİANA
096.jpg
OZGE (1).jpeg
ajansshes.png
ajansshes.png

Neden profesyonel model kullanmalısınız ?

Ülkemizdeki öncü moda markalarının, mücevher firmalarının, ayakkabı markalarının ve özel modacıların defile organizasyonları için bayan manken hizmetlerimizi sizlere profesyonel bir şekilde sunmaktayız.

Markanızın yüzü olmaya aday olabilecek olan bayan mankenlerimizin fiziksel özelliklerini kendi ihtiyaçlarınıza yönelik olarak tercih edebilirsiniz. Tanıtımını yapmak istediğiniz ürün ve hizmetlerinize en ideal olan mankenlerimiz arasından seçiminizi yaptıktan sonra markanızın prestijini arttırabilirsiniz.

Defile ve Organizasyonlarınıza Yönelik Bayan Mankenler

Mayo defileleri, tesettür defilesi, mevsimlere özel defileler, ürün tanıtımları ve özel defile organizasyonları için profesyonel bayan manken ihtiyaçlarınız var ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Fiziksel olarak aradığınız niteliklere sahip olan bayan mankenlerimiz sadece fiziksel olarak uygun görünüme sahip olan mankenler değildirler. Fiziksel dış görünüm ihtiyaçlarınıza yönelik olarak seçebileceğiniz bayan mankenlerimiz her biri aynı zamanda diksiyon, ses, nefes kontrolü, duruş ve oyunculuk gibi konularda da özel eğitimlerden geçmiş olan mankenlerdir.